طراحی فضای اداری

جزئیات پروژه طراحی فضای اداری

  • مشتری: شرکت رایان شبکه گستر
  • موقعیت مکانی: بلوار کشاورز
  • زمان انجام پروژه: اسفند 1400
  • ارزش: 2.500.000 تومان

جزئیات پروژه

طراحی فضای اداری از مجموعه خدمات دکوراسیون دفتر کار است. این فعالیت، فرآیند مهمی است که می‌تواند تأثیر زیادی بر بهره‌وری، خلاقیت، و رضایت کارکنان داشته باشد. یک فضای اداری خوب باید فضایی راحت، کاربردی، و محرک باشد.

شرکت رایان شبکه گستر در زمینه فناوری اطلاعات فعالیت دارد. نوع مشتریان این شرکت هم بخش خصوصی و هم پیمانکار پروژه‌های بخش دولتی است. متراژ فضای این شرکت نیز 160 متر بوده است.

طراحی دکوراسیونی که برای این مجموعه صورت گرفته به تناسب آیتم‌های فوق بوده است.

مواردی که مدنظر قرار می‌دهیم

نوع کسب‌وکار

بدیهی است طراحی دکوراسیون یک دفتر اداری کسب‌وکار با موضوع فرهنگی یا یک سازمان بین‌المللی بسیار متفاوت از کسب‌وکاری است که در حوزه صنعت مشغول به کار است. یکی از مهمترین مواردی که در طراحی دکوراسیون مدنظر قرار خواهیم داد نوع کسب‌وکار و مشتریان شماست.

رنگ سازمانی

به تناسب رنگ سازمانی و رنگ لوگو کسب‌وکار بخشی از المان‌ها طراحی خواهد شد. بدین‌صورت هم پرسنل مجموعه هم مشتریان رنگ سازمانی خاص شما را بیشتر درک خواهند کرد.

وسعت فضا

طراحی دکوراسیون اداری برای یک فضای محدود بسیار متفاوت از یک فضای وسیع با اتاق‌ها و سالن‌های متعدد است. به تناسب متراژ فضا نوع طراحی توسط تیم می‌آفرینم متناسب‌سازی خواهد شد.

موارد خاص رضایت مشتری

شرکت رایان شبکه گستر پیرامون پروژه طراحی فضای اداری خود در چند مورد تقدیر ویژه‌ای از تیم می‌آفرینم داشت.

زمان تحویل

این پروژه در مدت ۳ هفته مطابق قرارداد فی‌مابین انجام شد و از این نظر به صورت دقیق و در زمان خود به پایان رسید.

تعامل مناسب

یکی از مواردی که مدیر شرکت مذکور درباره این پروژه اظهار داشتند تعامل مناسب تیم می‌آفرینم در رابطه با نیازسنجی و ارتباط موثر با کارفرما بوده است.

انتخاب متریال با کیفیت

در زمینه نوع متریال استفاده شده (که هزینه خرید آن به عهده کارفرما بود) تیم طراحی دکوراسیون می‌آفرینم نهایت دقت را به کار برد تا با کیفیت‌ترین متریال موجود (و البته با هزینه مقرون‌به‌صرفه) برای کارفرما تهیه شود.

فضای دفتر کاری شما، صحبت می‌کند! درخواست وقت ملاقات